Děti do šesti let zdarma

kids colosik

 

Protože u nás máme děti rádi, je součástí našich restaurací i KIDS COLOSEUM - naše dětská značka.A proto téměř ve všech našich restauracích najdete velké dětské koutky plné hraček, v Průhonicích i oddělenou dětskou restauraci. 

A navíc ke každému Vašemu hlavnímu jídlu ze stálého jídelního lístku dáme ZDARMA dětské jídlo Vašemu mrňouskovi.
U nás mají ti nejmenší vlastní jídelní lístek - ve formě časopisu COLOSÍK. Vychází čtvrtletně a je plný her, soutěží, malování i čtení pro naše nejmenší návštěvníky. Časopis si můžete s sebou odnést a také s námi soutěžit o nějaké pěkné ceny.

Přemýšlíte nad oslavou Vaší malé dcerky či synka - co přichystat, aby všem chutnalo, jaký dort upéct a jestli uklízet i před oslavou :) ? Obraťte se na nás - my Vám celou narozeninovou party rádi připravíme:pizzu nebo těstoviny, které mají Vaše děti rády, nealko, dětský šampusík k přípitku, výborný dort od naší cukrářky s motivem na přání a jeden a půl hodiny zábavy s naší animátorkou. Nemusíte nic chystat,nemusíte nic uklízet a my se o Vaše děti a jejich kamarády stoprocentně postaráme.

Každou neděli pro Vaše mrňousky máme i zabavné animační programy od 11.30h do 13.30h v restauraci Pizza Coloseum Vysočany a od 14h do 16h v Průhonicích. Čekají tam na děti hry, soutěže, tvarování balónků a malování na obličej.

 DSC 0095DSC 0076